echosonda deeper

Echosondy bezprzewodowe to jedne z najnowocześniejszych produktów, które potrafią skutecznie ułatwić wędkowanie. Stale rozwijająca się technologia pozwala na korzystanie z zaawansowanych urządzeń bezprzewodowych. Jednym z nich jest Deeper wędkarski https://pleciona.pl/pl/c/Echosondy-Deeper/4569. Dzięki niemu można łowić jeszcze sprawniej, niezależnie od tego, jaką metodę preferujesz.

Modele echosondy marki Deeper

Bezprzewodowa echosonda pozwala uzyskać podstawowe dane dotyczące struktury dna, temperatury wody, a także zlokalizować miejsca bytowania ryb. W ofercie produktów firmy Deeper znajdziesz trzy urządzenia o różnej specyfikacji. Dzięki temu możesz wybrać to, które najbardziej odpowiada Twoim wędkarskim potrzebom. W zależności od modelu sprzęt posiada zasięg Wi-Fi (można udostępnić transmisję danych z telefonu) nawet do 100 metrów oraz zasięg Bluetooth do 40 metrów. Echosonda jest stosunkowo niewielkich rozmiarów i waży około 100 gramów. W zależności od modelu może posiadać czujnik temperatury wody, emitować podwójną wiązkę i być zanurzana na różne głębokości.

Jak korzystać z echosondy bezprzewodowej?

Korzystanie z tego rodzaju, nowoczesnego urządzenia jest możliwe przy pomocy dedykowanej aplikacji. Pobiera się ją na telefon – działa na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Rozbudowany interfejs i jasne oznaczenia sprawiają, że korzystanie z niej jest intuicyjne, a wręcz przyjemne. Każdy użytkownik może dostosować specyfikację do swoich własnych potrzeb. Zmiana parametrów pozwala uzyskać jedynie te informacje, które najbardziej Cię interesują – wybierz tryb skanowania, częstotliwość lub czułość, która najbardziej Ci odpowiada. Aplikacja jest bezpłatna, a użytkownik otrzymuje również darmowe aktualizacje.

Udogodnienia i dodatki

Dodatkowo urządzenie oferuje również opcję trybu podlodowego, w którym można znaleźć informacje dotyczące łowienia w danym miejscu. Co ciekawe istnieje również możliwość zapamiętania otworów w lodzie, które automatycznie zapisują się na mapie. Tryb Podlodowy umożliwia również powiększenie obrazu. Ekran smartfona jest podzielony na dwie części – z jednej widać obraz z Flashera a z drugiej zapis echosondy. Aplikacja do echosondy Deeper pokazuje równie kalendarz brań, aparat, notatki oraz informacje pogodowe. Wszystkie dodatkowe opcje połączone z prostą obsługą, możliwością tworzenia map batymetrycznych łowisk, lekką i wytrzymałą konstrukcją sprawia, że produkty Deeper (modele 3.0, Pro i Pro+) sprawdzają się od dawna wielu sezonów zarówno początkującym, jak i zaawansowanym wędkarzom. Cena jest adekwatna do jakości, dlatego możesz być pewien, że kupujesz wysokiej klasy sprzęt. Jeżeli bliska Ci osoba uwielbia wędkować, to bezprzewodowa echosonda będzie świetnym prezentem z okazji urodzin czy na święta. Warto wspierać pasję!